Årsmöten 2021

Norra Skog inbjuder till årsmöten 22-31 mars. Med anledning av pandemin kommer årsmötena i år att ske digitalt.

Dagordningen för våra årsmöten finns att ladda ned här.
Årsberättelse för 2020 finns att ladda ned här. Bilaga till årsberättelse och inbjudan till årsmöten finner du här.

Här kan du läsa inkomna motioner.
Har valberedningen skickat in sitt förslag kan du ta del av detta genom att klicka på ditt skogsbruksområde.

Här kan du se en instruktionsfilm för hur du ansluter till mötet via dator
Här kan du se en instruktionsfilm för hur du ansluter till mötet via mobiltelefon

Skogsbruksområde Datum Tid  Länk till mötet 
 Anundsjö  Tisdag 23 mars   19.00  
 Berg  Måndag 29 mars  19.00  Länk till mötet
 Bjurholm-Fredrika  Måndag 29 mars  19.00  Länk till mötet
 Borgsjö-Haverö  Onsdag 24 mars  19.00  
 Bygdeå-Nysätra  Tisdag 23 mars  19.00  
 Gimån  Tisdag 23 mars  19.00  
 Gällivare-Pajala  Måndag 29 mars  19.00  Länk till mötet
 Haparanda  Tisdag 23 mars  19.00  
 Härnösand  Måndag 29 mars  19.00  Länk till mötet
 Indalen  Onsdag 24 mars  19.00  
 Jörn-Arvidsjaur-Arjeplog  Måndag 29 mars  19.00  Länk till mötet
 Kalix  Onsdag 24 mars  19.00  
 Kramfors  Onsdag 31 mars  19.00  Länk till mötet
 Krokom  Tisdag 30 mars  19.00  Länk till mötet
 Luleå älvdal  Tisdag 30 mars  19.00  Länk till mötet
 Lycksele  Onsdag 24 mars  19.00  
 Lövånger  Måndag 29 mars  19.00  Länk till mötet
 Medelpad östra  Tisdag 30 mars  19.00  Länk till mötet
 Nordmaling  Tisdag 30 mars  19.00  Länk till mötet
 Norsjö-Malå  Tisdag 23 mars  19.00  
 Piteå - Älvsbyn  Onsdag 24 mars  19.00  
 Ragunda  Torsdag 25 mars  19.00  
 Råneå  Onsdag 31 mars  19.00  Länk till mötet
 Skellefteå norra  Tisdag 30 mars  19.00  Länk till mötet
 Skellefteå södra - Burträsk  Onsdag 31 mars  19.00  Länk till mötet
 Sollefteå  Torsdag 25 mars  19.00  
 Sorsele  Tisdag 30 mars  18.00  Länk till mötet
 Storuman  Tisdag 30 mars  19.00  Länk till mötet
 Strömsund  Måndag 22 mars  19.00  
 Sundsvall  Måndag 22 mars  19.00  
 Södra Lappland  Måndag 29 mars  19.00  Länk till mötet
 Torp-Stöde  Tisdag 23 mars  19.00  
 Umeå norra - Sävar  Måndag 22 mars  19.00  
 Vindeln  Torsdag 25 mars  19.00  
 Vännäs-Umeå södra  Onsdag 31 mars  19.00  Länk till mötet
 Åre  Måndag 22 mars  19.00  
 Örnsköldsvik norra  Torsdag 25 mars  19.00  
 Örnsköldsvik södra  Onsdag 24 mars  19.00  
 Östersund  Onsdag 31 mars  19.00  Länk till mötet
 Överkalix  Måndag 22 mars  19.00  
 Övertorneå  Torsdag 25 mars  19.00